#ważneinformacje

#ważneinformacje

Jak wiecie, w najbliższym czasie mamy zaplanowane trzy wydarzenia:
– Pol’and’rock Festival na Soszowie 30.07-1.08
– Dom o Zielonych Progach – koncert 8.08
– If The Kids Are United Fest – jednodniowy festiwal muzyczny „Music and Subculture Festival”
5.09

I w tym miejscu kilka ważnych informacji, które będą jednakowe, a przynajmniej bardzo zbliżone, podczas wszystkich trzech imprez. Bardzo prosimy o zapoznanie się z nimi i bezwzględne przestrzeganie ustalonych przez nas zasad. Zatem do lektury! :)

🌿 NOCLEGI – Nie mamy już wolnych miejsc w pokojach. Jadalnia będzie wyłączona z użytku. Do dyspozycji oddamy Wam pole namiotowe. Możecie również rozwiesić hamak w lesie. Nie prowadzimy rezerwacji na pole namiotowe. Fajnie jednak jeśli dacie nam znać, że się wybieracie – będziemy wiedzieli na co się przygotować 😉

🌿 BIURO IMPREZY – znajdować się będzie przed wejściem do schroniska i będzie czynne w dniu imprezy od godziny 9:00. Przed rozbiciem namiotu zgłoście się do nas – wskażemy miejsce gdzie można postawić namiot i udzielimy wszelkich informacji.

🌿 SANITARIATY – Toalety znajdować się będą zarówno w schronisku jak i na zewnątrz. Prysznice dostępne będą wyłącznie wewnątrz schroniska. Ciepłą wodę zapewniają nam dwa elektryczne bojlery, dlatego istotnym jest, żeby brać szybki, żołnierski prysznic – pamiętając o innych uczestnikach imprezy. Udostępnimy też bieżącą wodę na zewnątrz schroniska.

🌿 GASTRONOMIA oraz piwo dostępne będą w dwóch miejscach – wewnątrz i na zewnątrz schroniska. Kuchnia wewnątrz czynna będzie od 8:00 – 18:00 (8:00-11:00 śniadania, 11:30-18:00 dania obiadowe). Gastronomia na zewnątrz schroniska czynna będzie do 24:00.

🌿 OPŁATY – na pole namiotowe, toalety oraz prysznice robimy zrzutę do puszki. Nie mamy żadnych dotacji, ani funduszy z zewnątrz dlatego pamiętajcie, że za zebraną do puszki kasę będziemy opłacać wynajem toalet, wywóz śmieci, i co najważniejsze – pracę osób, które będą dbać o Wasze bezpieczeństwo, pełne brzuchy i pełne kufle 😉

🌿 BEZPIECZEŃSTWO – przez wzgląd na warunki, w jakich przyszło nam żyć, w czasie przebywania w częściach wspólnych (pole koncertowe) obowiązywać będą maseczki – ten punkt będzie egzekwowany 😉 W schronisku i w jego obrębie dostępne będą płyny do dezynfekcji rąk.
Obowiązuje bezwzględny zakaz używania otwartego ognia w obrębie schroniska. Wrzątek będzie dostępny w punkach gastronomicznych. Ognisko będzie rozpalone pod naszym nadzorem.

🌿 PORZĄDEK – zaopatrzcie się w worki na śmieci. Jeśli komuś zabraknie, dostępne będą u obsługi schroniska. Wyznaczymy specjalne miejsce do składowania śmieci. Pamiętajcie, że nie śmiecimy na polu namiotowym, koncertowym, a szczególnie w lesie i na szlakach! Będziemy za to chłostać – serio 😉

🌿 SAMOCHODY – nie będzie możliwości zaparkowania samochodów pod schroniskiem, ani w jego najbliższej okolicy. Wyznaczymy miejsce „Kiss and drive” gdzie będziecie mogli wyładować sprzęt, a następnie zjechać samochodem na dół. W wyjątkowych sytuacjach (kiedy np macie zamiar spać w aucie) kontaktujcie się z nami przed przyjazdem. Parking pod schroniskiem jest w stanie pomieścić jedynie cztery samochody, my mamy dwa 😉

🌿 KOLEŻEŃSTWO – sprawa dla nas najważniejsza – przy każdej z imprez musimy pamiętać, że znajdujemy się w górach, na szlaku. Cisza nocna w tych dniach nie będzie obowiązywać. Natomiast, żeby zapewnić jak największy komfort i możliwość odpoczynku turystom, którzy nie będą uczestniczyć w imprezie, od 23:00 do 6:00 schronisko będzie całkowicie wyłączone z użytku dla osób niezameldowanych.

Pamiętajcie, że wszystko to nie wynika z naszego „widzimisie”, a jedynie z troski o Wasze i nasze zdrowie i bezpieczeństwo. No i odrobinę z naszego doświadczenia :)
Zatem do zobaczenia! wydarzenia